Pátek 22. ledna 2021, svátek má Slavomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 22. ledna 2021 Slavomír

Světovláda se nedaří

20. 05. 2010 17:22:42
Velký šachista Břežinský má potíže s figurkama, jeho koně neposlouchaj, střelcům dělá potíže nová optika, Pružinský nebojuje za větrný mlejny, obě tři věže se samy od sebe zřítily...a do toho pěšáci....

Známému tvůrci Osamy se Obama taky nějak nepoved a křivky jeho popularity nad ním udělaly doslova kříž.


Jó, kde jsou ty časy, kdy se dalo krásně hudrovat na Bushe, že dělá "koloniální politiku v postkoloniálním světě".

Další z Břežinského dětí Trilaterální komise také neví už s tou světovou vládou co by, někteří členové mají za to, že je to rok od roku horší a že už pomalu neví, proč se scházejí. No a tak teď plánujou válku s Íránem, alespoň že prej je ho třeba "odklidit z cesty", Bilderberg chce přece nějaký holt plán. No a to se prosím náš pan transparentní Schwarzbilderberg nechal slyšet, že o žádnou světovou vládu nejde a že jsou to jen vynkající přednášky. Asi tam zase usnul...

V Americe se už po celém tom Obamašílenství objevují divné bilboardy:


"Ještě vám nechybím?" X tisíců zaměstnanců totiž skončilo na ulici a rodin ve stanových městečcích a přívěsech, i když se na vykoupení bank už prošustrovaly bilióny a jejich manažerment si vyplatil rekordní bonusy.

On se totiž teďka Bush napravil a dává se opět na dráhu obchodníka s ekologickými větráky, bere za to prý taky až 150 tisíc babek za vystoupení. Chudák Al, zelenání už asi musí přecházet do rudnutí vzteky... Jó tomu se pak říká přiznat barvu.

Minulé měsíce zase někdo spekuloval, a kde kdo všude na západ a někde i na východ od La Manche tvrdil, že Němci zase zavedou o víkendu marku, Sarkozy bouhal pěstí, že nechá euro na holičkách, a cena zlata dělala v euru značně větší psí kusy než v dolaru:


To se zase někdo napakoval...Tak už se na ně chystaj, že je stáhnou o nějaké to euro.

Poté - co byl za 750 miliard, což je momentálně asi 38800Kč na každého včetně nemluvňat nakoupen odklad pohřbu (a to nemluvě o dluhu států PIIGS, což dělá rozpočítáno na všech 500 mil. obyvatel EU 161145Kč na osobu - a co teprv až se spočítá zbytek... pošle Sarkozy taky složenku? Kolik babiček to porazí tentokrát?), burzy ožily a socialisti všech zemi se v radosti spojili, nejspíše pod heslem "kapitalizace zisků, socializace ztrát" a předčasné křepčení na pomyslném hrobečku eura skončilo - se vše nakonec vysvětlilo a rámcová podoba nové evropské měny byla představena:


Ilustrační foto

A svět se také konečně dozvěděl, co je to to tajemné DM2, co s ním obchodníci se zlatem strašili snad na všech konspiračních fórech internetu až jim všechny cihličky ve skladech došly:


Hodnotné informace holt hýbou světem, a tak je náš Zbyšek z toho zbitý a slibná partie se mu nějak vymýká z rukou. Posteskával si skřehotaje nedávno v CFR (to je taky taková ta sedánka, co založil taky Rockefeller a tam mají taky ty vynikající přednášky a o světové vládě se tam taky vůbec, ale vůbec nemluví):

Pro ty, co neumí anglicky volný překlad podstatného: Že prej si ty mocnosti v poslední době dělaj co chtěj, chybí jim prej jednota (u nás ji stále máme) a jsou v bilaterálním antagonizmu, a některý snad ani nejsou velmoci. A co hůř, poprvé v lidské historii se prý veřejnost politicky probouzí a je zneklidněná, a že je to totálně, totálně nová realita, a že prej většna lidí už obecně ví, co se děje, a že jim už je jasná "globální nespravedlnost, nerovnost, nedostatek ohledů a vykořisťování". A že kombinace neposlušnosti mocností a tohoto veřejného uvědomnění mas činí kontext mnohem komplikovanější pro nějakou vůdčí světovou moc. A že prý OSN už na to nestačí a že prý není situace, aby byl nějaký koncentrovaný zdroj moci, který by měl celosvětový dosah, a že OSN je politická fikce - že prý dokáže vést jen tak nějaké konflikty nanejvýš druhořadé důležitosti.

Tak to vidíte.

Popřejme tedy šachistickému staříkovi stálého zdraví, hlavně duševního, a tomu našemu s fajfkou ať na těch vynikajících přednáškách příště tolik nespí...pak to nemá s těma elitama a světovládou takhle vypadat.

Autor: Jan Zeman | čtvrtek 20.5.2010 17:22 | karma článku: 26.60 | přečteno: 5727x

Další články blogera

Jan Zeman

Mask psychosis není zdravá aneb Houstone, máme v tom háček

Podle Prymuly "není údaj aktuálně nakažených nijak rozhodující" a podle Duška dokonce prý poslední audit českých koronadat, odhalující v nich zcela zásadní nesrovnalosti, prý nemůže mít vliv na jejich věrohodnost.

28.7.2020 v 21:00 | Karma článku: 24.48 | Přečteno: 1224 | Diskuse

Jan Zeman

USA: Statistika napovídá že republikáni mohou udržet většinu v obou komorách Kongresu

Není vůbec vyloučeno, že si Republikánská strana udrží většinu ve Sněmovně Reprezentantů a v Senátu je dokonce celkem pravděpodobné, že tam dokonce trochu posílí.

6.11.2018 v 19:08 | Karma článku: 14.22 | Přečteno: 360 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jiří Vítek

Tajemný deník z roku 2038

První věc co jsem udělal v nové chalupě, byla cesta na půdu. Zvláštní, uprostřed stála podivná truhla. Opatrně jsem ji otevřel a uviděl hnědý sešit. Sedl si na prašnou podlahu , otevřel první list a začal dychtivě číst.

22.1.2021 v 21:43 | Karma článku: 10.67 | Přečteno: 89 | Diskuse

Andrea Kostlánová

Jak Stalin po válce pozabíjel sovětské frontové válečné invalidy

V den Stalinových narozenin 18.12. v Moskvě z nařízení Putina jezdí v metru jedna vlaková souprava ozdobená Stalinovými portréty, 18.12.2020 Putin zahájil vyšetřování „ genocidy „ sovětských občanů ve volgogradské oblasti,

22.1.2021 v 21:04 | Karma článku: 12.64 | Přečteno: 281 | Diskuse

Jaroslav Červenka

COVID: Příjemná deka pro neplechy ANO a spol.

Ze všech stran do nás buší covidová epidemie. Události, které by za normální situace plnily hlavní strany deníků, ustupují do pozadí. Bohužel.

22.1.2021 v 15:01 | Karma článku: 22.95 | Přečteno: 576 | Diskuse

Jeník Pešek

Kopáči lepších zítřků

Ve světle včerejší přetahované o mikrofon ve slovutném parlamentu českém ta zpráva nepůsobí nijak zajímavě.

22.1.2021 v 11:53 | Karma článku: 15.17 | Přečteno: 408 |

Petr Štrompf

Jak dopadnou podzimní volby? U zdi už stejně stojíme

Tvoří se koalice, nová strana (Na přímo - plukovník Šlachta), rodí se velké naděje a čert schovaný v detailu se už teď směje. Zrovna tak jako Všemohoucí, kterého pozemský smrtelník seznamuje se svými plány.

22.1.2021 v 10:28 | Karma článku: 21.58 | Přečteno: 673 | Diskuse
Počet článků 84 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3709

Studoval jsem elektrotechniku a psychologii a dostal doktorát v oboru psychologie a historie terorismu. Dále intenzivně studuji nejširší otázky geopolitiky. Pracoval jsem i jako poradce v Senátu PČR a pro prezidentskou kancelář. Léta předtím řešil koncepční otázky v síti CZFree. Žiji převážně v cizině, ale do ČR se často vracím si do hospody zakouřit.

Najdete na iDNES.cz