Jo Lenin aneb lid se baví

7. 03. 2013 17:50:00
z diskuse ("Klaus nadělal více škody než užitku, kritizuje prezidenta europoslanec"):
zdroj: climategate.nlzdroj: climategate.nl

-No Leinenovi teda určitě nepomoh.

--Jakej Leinen? Neznám. Nemá tam být Lenin?

---to si pleteteš. jak asi tak Lenin mohl kritizovat Klause, toho poslali do ruska a umřel.

----to víme že Klaus byl v rusku ale toho Leinena teda poslali kam?

-----nahlášený příspěvek: do brusele ty debile

------Já jsem spíš zvědavej, co řekne ten debil Šláfnberk

-------ojrópsky chrás mírofá sfás kté tomof muj

--------To bysme ho přeceňovali. pokud se ještě probere, tak nanejvejš vytleskne, zahuhlá ať šije káeš..chrč a chrápe dál

---------nepletete si ho náhodou s Ransdorfem? Ten taky spí, když kecá blbosti někdo jinej a je taky v europarlamentu.

----------eurobolševik jako eurobolševik, mě je to jedno, hlavně když si usírá někde jinde než tam kde ho za to platíme.

-----------pardon překlep. Ale když už jsme u toho, zajímalo by mě, kolik těhle posranců už neudrželo stolici a jak se říká zesralo v těch škamnech šénbrůn.

------------to byste se divil, přinejmenším verbálně tam ten průjem mají imrvére, a své dobře placené stolice se drží zuby nehty - dyk to ostatně vidíte.

-----Klaus snad neumřel ne?

------Lenin umřel.

-------Leinen, né Lenin

--------Jo Lenine :).

------Klaus neumřel, vlajku jim nevěší, hymnu nezpívá, tak nevim proč by někdo v tý Evropě měl uslzovat. To spíš teda za toho Leinena jak je blbej, nebo teda spíš za sebe jak každej měsíc za tyhle kváky bere jejich 400 tisíc a jánevímkolik miliónů prošustruje.

-------kdyby milionů...Tam uslzujou spíš za toho Lenina a ten v takovejch směšnejch řádech nepočítal. Z Klause tam spíš brečej vzteky, protože se stále více ukazuje že má pravdu a jim se nedaří dostat se mu na kobylku.

--------jj to je teda zase trapnost s tou velezradou. to by jeden brečel smíchy kdyby se za ně v tom senátu tak nestyděl.

---------nahlášený příspěvek: To chce klid. Až na ústavním soudě udělají povinné opičky a zaříznou jim to, budou za idioty

----------nahlášený příspěvek: a na tyhle všechny idioty a jejich opičky mám jako platit daně jo? @#$%!

-----------Já bych jim je klidně platil. Za to ať proboha už nic nedělají a neříkají.

------------nevyjde defenestrace levněji?

-------------Vyjde, ale hned jak provokatéři odkloní masy jinam jako kocourci melouny, kooptujou tam ještě větší zoufalce a přijde to ještě podstatně dráž, protože blbost je drahá a náklady na ní stoupají exponenciálně kvůli množstevní přirážce. Neznáte snad nejnovější trendy politické ekonomie?

--------------šikovně se nakvartýrovali do historickejch budov a každýmu je to líto podpálit

---------------myslíte jako v třiatřicátým?

-""Evropa vítá na Pražském hradě Miloše Zemana. Konečně může být otevřena nová kapitola lepšího porozumění a lepších vztahů mezi Českou republikou a Evropskou unii," uvedl ve své tiskové zprávě europoslanec." Tojo. Dokonce jim vyvěsí i tu vlajku.

--jj. Zeman to je taky kapitola sama pro sebe. To ještě nakonec uvidí v tý evropě co za pandóřinou kapitolu si to otevřeli. Bude se jim drze smát do ksichtu jako nám a oni ten úsměv budou při svý pověstný inteligenci považovat za ty lepší vztahy. Teda aspoň ten Leinen z toho co říká vypadá že takhle blbej je.

---smějící se bestie Zeman. Tenhleten starej pes jim teprve ukáže kousky až jim ztuhne ten jejich. Takovou lidovou euroveselici ještě neviděli...

----jako známý optimista se obávám, že uvidíme spíš tu tryznu za euro. To bude pak teprve slavná párty.

-----bych tak eurooptimistickej nebyl - aby to dřív nebylo spíš staný právo...

Autor: Jan Zeman | čtvrtek 7.3.2013 17:50 | karma článku: 13.71 | přečteno: 771x

Další články blogera

Jan Zeman

USA: Statistika napovídá že republikáni mohou udržet většinu v obou komorách Kongresu

Není vůbec vyloučeno, že si Republikánská strana udrží většinu ve Sněmovně Reprezentantů a v Senátu je dokonce celkem pravděpodobné, že tam dokonce trochu posílí.

6.11.2018 v 19:08 | Karma článku: 14.22 | Přečteno: 340 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Miroslav Václavek

Ústavní soud klepl zloděje přes prsty

Představte si, že vám ukradnou auto. Nejdříve se dlouhou dobu nic neděje, policie ale navíc dokonce pachatele chrání a utvoří si na to zákony.

16.10.2019 v 17:00 | Karma článku: 22.36 | Přečteno: 394 | Diskuse

Jan Ziegler

Komunistický pokus o loupež skončil fiaskem

Ústavní soud zamítl zdanění církevních restitucí jako protiústavní. Já jsem si ani na okamžik nepřipustil, že by celý spor mohl dopadnout jinak. Rudá zvůle neprošla a to je dobrá zpráva pro tuto zemi.

16.10.2019 v 16:59 | Karma článku: 24.91 | Přečteno: 335 | Diskuse

Vladislava Chourová

Opuštěné kočičky k návrhu poslankyně Červíčkové( hnutí ANO).

Ptáme se Vás vážená paní poslankyně my opuštěné toulavé kočičky co s námi bude. Mnohé útulky a depozita, které byste nejraději zrušila pokud nespolupracují s příslušnými obcemi doslova praskají ve švech. Některé už dokonce musely

16.10.2019 v 16:47 | Karma článku: 13.05 | Přečteno: 145 | Diskuse

Hana Šťastná

Protektorát Sýrie a chvála jednotné Číny

Nikdy jsem si nepomyslela, že budu mít radost z ruských vojáků. A že mi rodilá Číňanka mírně upraví názor na politiku jedné Číny.

16.10.2019 v 12:45 | Karma článku: 40.60 | Přečteno: 2978 | Diskuse

František Mikeš

Neschopnost nebo nechuť?!

Je hlouoé, když si poitici hrají na právníky. Je nebezpečné, když si právníci hrají na politiky. V prvním případě to může být třeba jen zábava pro důvěřivé občany. V tom druhém pak může znamenat i změny ve vedení státu. Cui bono?!

16.10.2019 v 11:39 | Karma článku: 18.74 | Přečteno: 490 | Diskuse
Počet článků 83 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3729

Studoval jsem elektrotechniku a psychologii a dostal doktorát v oboru psychologie a historie terorismu. Dále intenzivně studuji nejširší otázky geopolitiky. Pracoval jsem i jako poradce v Senátu PČR a pro prezidentskou kancelář. Léta předtím řešil koncepční otázky v síti CZFree. Žiji převážně v cizině, ale do ČR se často vracím si do hospody zakouřit.

Najdete na iDNES.cz