Nehoráznost

5. 04. 2014 12:15:00
Tak prý je znovupřipojení Krymu k Rusku něco jako obsazení Sudet. Je vůbec možné, že notabene německý politik něco takového vůbec vypustí z úst a ještě mu další na západě pochvalně přizvukují?

Tak za prvé: Obsazení tzv. Sudet byl výsledek štvavé politiky nacistického Německa a Itálie a také otevřeně zrádcovské politiky Velké Británie a Francie, které vyústily do jejich společné Mnichovské dohody o nás bez nás, světové války a nakonec odsunu, který otevřel cestu bolševizaci Československa.

Byla to tedy Francie a Velká Británie, které ve skutečnosti Hitlerovi ony Sudety (oblasti po drtivou většinu jejich historie součásti Čech a Moravy) podstoupili. Celý náš národ mobilizoval a nikdo z těch slavných prý spojenců nám nepomohl. Takovou hanebnou ostudu si tehdy neuřízl ani Stalin.

Naproti tomu stojí historicky, demograficky i politicky převážně ruský Krym, který - když nepočítáme doby sv. Vladimíra - byl součástí Ruska už od 18. století, které ho vybojovalo ve válce s Osmanskou říší a ubránilo v několika válkách pozdějších. Až Chruščevovo politbyro ho jako další bolševický sociálně-inženýrský experiment svazu (který nyní ona mediální klaka západu, zobající text své písně z ruky toho či onoho jak se hodí, snad už i považuje za perfektně legitimní) přifařilo k Ukrajině, která se pak nedávno (- zmítána příchodem tamních nacistů podporovaných právě Německem a EU k moci, aby jim tam prosadili euronacismus, a Spojenými státy, aby získaly další výspu pro obkličování Ruska vazalskými státy s loutkovými vládami pro realizaci pitomých neokonských doktrín k rozpoutání další války řadě), tváří v tvář Ruskému přímočarému odhodlání zamezit jasné strategické hrozbě a v onom marasmu své absolutní demoralizace střílení do všech stran nezmohla už na jakýkoli signifikantní odpor i když za ní západní politikáři stojí jak jeden muž.

A za druhé: Historie vztahů Ukrajiny a Krymu je odpočátku historií zhusta opakovaných aktů útlaku, jak jsem už ostatně nastínil zde. Je tedy nanejvýš logické, že tamní obyvatelé, převážně stejně Rusové, konečně úspěšně zvolili to, o co neúspěšně usilovali už několikrát v minulosti - odchod z něchtěného svazku s chudou, rozháranou, zkorumpovanou a krachující Ukrajinou a uchýlení se pod ochranu značně stabilnější a bohatší země, které byl Krym součástí více než třikrát déle, která na rozdíl od Ukrajiny pro Krym skutečně opakovaně nasadila životy, nejen hlásné trouby přitroublé propagandy s pomocí velkého bratrstva, a která je pro drtivou většinu tamních obyvatel skutečnou vlastí.

Takže tu máme historickou součást Čech a Moravy odstoupenou zrádci Hitlerovi a historickou součást Ruska, kterou si vzalo zpět po 37 letech bolševického experimentu + 23 letech evidentního útlaku Ukrajinou a poté, co v ní začaly otevřeně vládnout bojůvky nácků.

A nějaký nestoudný Němec nám bude kázat o Sudetech?

Nabízí se vzkaz pro všechny politiky západu, kteří si nevidí do úst a bez kouska studu překrucují historii, jak se jim zrovna hodí a kážou tak lživou propagandu, že by i Goebels už asi zbledl závistí: Jak se říká na hrubý pytel hrubá záplata - Držte už konečně tu hubu!

A pro místní: To chce klid, byli jsme před Habsburkem, byli jsme i po něm, byli jsme před protektorátem, byli jsme i po něm, byli jsme před bolševikem a byli jsme i po něm, byli jsme před eurosvazem a jeho idiokracií, budeme i po něm.

Autor: Jan Zeman | sobota 5.4.2014 12:15 | karma článku: 26.83 | přečteno: 1024x

Další články blogera

Jan Zeman

USA: Statistika napovídá že republikáni mohou udržet většinu v obou komorách Kongresu

Není vůbec vyloučeno, že si Republikánská strana udrží většinu ve Sněmovně Reprezentantů a v Senátu je dokonce celkem pravděpodobné, že tam dokonce trochu posílí.

6.11.2018 v 19:08 | Karma článku: 14.22 | Přečteno: 340 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Miroslav Václavek

Ústavní soud klepl zloděje přes prsty

Představte si, že vám ukradnou auto. Nejdříve se dlouhou dobu nic neděje, policie ale navíc dokonce pachatele chrání a utvoří si na to zákony.

16.10.2019 v 17:00 | Karma článku: 22.19 | Přečteno: 389 | Diskuse

Jan Ziegler

Komunistický pokus o loupež skončil fiaskem

Ústavní soud zamítl zdanění církevních restitucí jako protiústavní. Já jsem si ani na okamžik nepřipustil, že by celý spor mohl dopadnout jinak. Rudá zvůle neprošla a to je dobrá zpráva pro tuto zemi.

16.10.2019 v 16:59 | Karma článku: 24.77 | Přečteno: 333 | Diskuse

Vladislava Chourová

Opuštěné kočičky k návrhu poslankyně Červíčkové( hnutí ANO).

Ptáme se Vás vážená paní poslankyně my opuštěné toulavé kočičky co s námi bude. Mnohé útulky a depozita, které byste nejraději zrušila pokud nespolupracují s příslušnými obcemi doslova praskají ve švech. Některé už dokonce musely

16.10.2019 v 16:47 | Karma článku: 13.04 | Přečteno: 143 | Diskuse

Hana Šťastná

Protektorát Sýrie a chvála jednotné Číny

Nikdy jsem si nepomyslela, že budu mít radost z ruských vojáků. A že mi rodilá Číňanka mírně upraví názor na politiku jedné Číny.

16.10.2019 v 12:45 | Karma článku: 40.56 | Přečteno: 2967 | Diskuse

František Mikeš

Neschopnost nebo nechuť?!

Je hlouoé, když si poitici hrají na právníky. Je nebezpečné, když si právníci hrají na politiky. V prvním případě to může být třeba jen zábava pro důvěřivé občany. V tom druhém pak může znamenat i změny ve vedení státu. Cui bono?!

16.10.2019 v 11:39 | Karma článku: 18.74 | Přečteno: 489 | Diskuse
Počet článků 83 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3729

Studoval jsem elektrotechniku a psychologii a dostal doktorát v oboru psychologie a historie terorismu. Dále intenzivně studuji nejširší otázky geopolitiky. Pracoval jsem i jako poradce v Senátu PČR a pro prezidentskou kancelář. Léta předtím řešil koncepční otázky v síti CZFree. Žiji převážně v cizině, ale do ČR se často vracím si do hospody zakouřit.

Najdete na iDNES.cz